in

Paris Disneyland’de FastPass Kullanmanın Avantajları

FastPass bir alana girmek istediğinizde hızlı geçiş ile uzunca bir kuyruğu atlamanıza yardımcı olacaktır.

Eğer zamanınızı planlama şansınız varsa bedava FastPass sisteminden faydalanmak isteyebilirsiniz.

Park kısmen kalabalık olsa bile popüler alanlarda (mesela Big Thunder Mountain, Peter Pan ve Tower of Terror) hızlı giriş yapmak için FastPass iyi bir fikirdir.

FastPass bu çok popüler alanların sadece birkaçı için geçerlidir. Kısa kuyrukların olduğu günlerde bazı alanlarda hızlı geçişleri kullanmakla uğraşmayıp parktaki iki ya da üç popüler alan için hızlı geçiş uygulayabilirler.

Nasıl Kullanılır?

Öncelikle bineceğiniz şeyin girişine yakın bir yerdeki Fastpass dağıtım alanına gidin. Parka giriş biletinizi makinelerden birine okutun ve üzerinde bir zaman aralığı belirtilmiş olan bedava Fastpass kuponunuzu alın.

Daha sonra belirlenen zaman aralığında alana geri dönün ve eğlencenin keyfini çıkarın. Eğer teklif edilen zaman aralığı size uygun değilse ya normal sıraya girersiniz ya da başka bir Fastpass için geri gelebilirsiniz.

Tükenmeden Almaya Çalışın

Elinizde bulunan Fastpass kuponunuzdaki saat gelmeden önce başka bir FastPass bileti almanız mümkün değildir.

Her gün belirli bir sayıda Fastpass bileti verilir. Yani tükenmeden almanız gereklidir. Özellikle de Big Thunder Mountain, Peter Pan ve Tower of Terror için hızlı olmalısınız.

Fastpass Geçmeyen Noktalar

Aklınızda bulunsun, Crush’s Coaster ve Autopia gibi önünde sürekli uzun kuyruklar uzanan yerler Fastpass fırsatı sunmaz. Bu yüzden bu alanları ne zaman ziyaret edeceğinizi planlayın.

Amsterdam Toplu Taşıma Biletleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Londra’nın Gece Otobüsleri Hakkında Faydalı Bilgiler