in

Buenos Aires’teki Popüler Gece Kulüpleri Hangileridir?

Buenos Aires, tam bir eğlence şehridir. Gece geç saatlere kadar açık birçok kulüp ve diskosu vardır. Ayrıca barlar günün 24 saati açıktır.

Meşhur Palermo Barrios’ta gecenin ilerleyen saatlerinde barlara dönüşen birçok restoran bulunur. İşte önerlen birkaç mekan:

Pacha

Bu dünyaca ünlü kulüp zincirinin Buenos Aires halkası, sık sık hem yerel hem de uluslararası DJ’lei misafir eder.

Casa

Mükemmel bir bira ve likör seçkisine sahiptir. Kusursuz Amerikan tarzı yemekler sunan barı, canlı müziği, giriş katında uluslararası spor karşılaşmalarını gösteren çok sayıda televizyonu bulunur. Özellikle ikinci katında devasa büyüklükteki projeksiyon ekranıyla oldukça popülerdir.

Bahrein

İyi bir elektronik müzik seçkisiyle Buenos Aires’teki en popüler kulüplerden biridir. Salı günleri buradan davul ve bas ritimleri yükselir. Kulüp, eski bir banka binasında yer almaktadır. Kulübün alt katındaki mahzeni görmeden geçmeyin.

Tango

Gece yarısında yapılan tango gösterileri hem turistler hem de halk arasında oldukça popülerdir. Menü çoğunlukla yemek servisi, müthiş bir gösteri, dans dersi ve birkaç ücretsiz içki içerir.

Dansçıların hepsi profesyoneldir ve her gece en iyi şovlarını sunabilmek için yarış halindedirler. Bu şovlar yemek zamanı başlar ve gece yarısına kadar sürebilir. Bu gösteriler, hareketli Buenos Aires gecelerine dalmak için ideal bir başlangıçtır.

Bangkok’taki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Arjantin Hakkında Genel Bilgiler